ZADBAMY O TWOJE ŻYCIE KULTURALNE!

Trudno nas nie rozpoznać z leniwcem na plecach. Tak, tak - to my - amatorski Klub Biegacza o wymownej nazwie OD PONIEDZIAŁKU.                         
Klub powstał w październiku 2018r. i działa przy Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie. Zrzesza pasjonatów biegania w różnym wieku, w szczególności z terenu gminy Krzemieniewo. Do klubu należy kilkadziesiąt osób. Niektórzy dopiero rozpoczynają swoją biegową przygodę. Inni mają już na swoim koncie półmaratony. Kolejni są już maratończykami.
Spotykamy się głównie w poniedziałki, zgodnie z nazwą klubu. Treningi odbywamy w różnych miejscowościach naszej gminy. Możemy pochwalić się świetnymi ternami do biegania. W każdej miejscowości mamy bezpieczne ścieżki.  
OD PONIEDZIAŁKU posiada swoje logo, którego charakterystycznym elementem jest leniwiec. Wychodzimy mu na przekór. 

Obrazek

Nie leniuchujemy, uwielbiamy biegać!
Tworzymy jedną wielką społeczność biegową i dzielimy się wspólną pasją!
Jesteśmy częścią grupy, z którą się utożsamiamy, która ma wspólne cele i wyzwania. Trenujemy razem, bo chcemy poprawić swoją kondycję fizyczną, chcemy zachęcić mieszkańców gminy nie tylko do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu,  ale przede wszystkim chcemy się dobrze bawić.  
Nasza grupa jest otwarta zapraszamy wszystkich chętnych. Zaczynamy zawsze wraz z początkiem tygodnia.
Dlaczego warto przystąpić do naszego klubu? Bo motywujemy się do wspólnych treningów. Bo poznajemy nowych fajnych ludzi, którzy dzielą naszą pasje. Bo w grupie siła i łatwiej zwrócić uwagę na wesołą gromadkę niż pojedynczego biegacza.             
Dołącz do nas! Im nas więcej, tym lepiej. Po co hasać samemu, skoro razem jest weselej. Czekamy właśnie na Ciebie!