Tak, to był dobry dzień ! Nie, to był rewelacyjnie dobry dzień dla Aśki Kasprzak :) Ale od początku... jak to było, o co chodzi ? Asia 22 września 2019r o godzinie 13:00 wystartowała w VI edycji Biegiem Dziczkiem w Górze. Do wyboru były dwa dystanse biegu: 5,6km oraz 10km i nording walking na dystansie 5km. Nasza koleżanka wybrała tą najdłuższą trasę, która prowadziła przez drogi leśne. Start i meta znajdowały się w okolicach stadionu miejskiego w Górze. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pakiet startowy, który zawierał czapkę biegową z logiem biegu dziczkiem, napój energetyczny oraz czekoladki. Pogoda na niedzielny bieg była słoneczna choć w lesie znajdowały się liczne miejsca z cieniem, gdzie bieg stawał się bardziej przyjemniejszy. Asia na ten bieg zabrała swojego męża, Macieja, który mimo, że nie był zapisany, postanowił pokonać z żoną ten dystans i tym samym stał się jej wielkim motywatorem. Dzięki swojej determinacji i systematycznym treningom ASIA ZAJĘŁA 3 MIEJSCE W SWOJEJ KATEGORII WIEKOWEJ (KAT.30)!!!! Tak ! Właśnie to ona była na podium! :) na metę wbiegła z czasem 52:08 !! Wielkie brawa Asiu:) Na mecie każdy z uczestników otrzymał drewniany medal, placuszek, banana, napój oraz pyszny obiadek. Nasza klubowiczka wchodząc na podium dostała piękny bukiet kwiatów oraz statuetkę. Po dekoracji biegaczy odbyła się loteria fantowa w której można było wygrać m.in zegarki do biegania. Jest to Asi pierwsze podium z którego jest mega przeszczęśliwa! My również bardzo się cieszymy, że osoby z naszego klubu zaczynają zdobywać podium:) ASIU WIELKIE GRATULACJE I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW BIEGOWYCH:)