Pamiętacie jak jeszcze niedawno pisaliśmy, że byliśmy na treningu zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu, aby "przetestować" trasę przed FAMAG BIEG Poniecka 10-tka? No i trening się odbył, a teraz przyszedł czas na BIEG GŁÓWNY!!! Łaaał... tak! :) Już jesteśmy po ! :) Bieg odbył się 20 lipca 2019r o godzinie 11:00. Start i meta znajdowały się przy Stadionie Miejskim w Poniecu.

Zaraz pewnie zapytacie JAK BYŁO? No więc tak: UFF... JAK GORĄCO!! Trasa była wymagająca, ponieważ przebiegała ona głównie przez las oraz bardzo suchy piach, a pogoda niestety zawodnikom nie ułatwiała sprawy. Ale KTO JAK NIE MY! Pewnie, że daliśmy radę :) Aaaa.. i oczywiście możemy się pochwalić, że nasza mentorka klubu NATALIA FIEBIG uplasowała się na II miejscu w kategorii kobiet 16-34 lat, a jej tato zajął II miejsce jako Mieszkaniec Gminy Poniec :) GRATULUJEMY!!! Tak ! dobrze czytacie TATA NATALII, więc Kochani jak widzicie w tym przypadku jest to bieganie RODZINNE: tata i córka :)

Dodajmy to, że FAMAG BIEG Poniecka 10-tka była jedną z wielu atrakcji podczas odbywających się tam XV Dni Ziemi Ponieckiej.