Tegoroczne Dni Gminy Krzemieniewo, które odbędą się w dniach 6 – 7 lipca, zapowiadają się super odlotowo!

Miała być fantastyczna zabawa i super gwiazdy... i tak będzie!!

Organizatorzy, czyli Gminne Centrum Kultury i Urząd Gminy w Krzemieniewie zadbali o to, aby miłośnik każdego rodzaju muzyki znalazł coś dla siebie.

Sobotniego wieczoru będzie można pobawić się wspólnie z zespołem Freaky Boys, który reprezentuje bardzo popularny nurt muzyki disco – polo. Zespół jest znany przede wszystkim z przeboju „Do Białego Rana” który z całą pewnością zachęci wszystkich do aktywnej zabawy. Przed nimi wystąpi utalentowana wokalistka Magdalena Katarzyńska.

Z kolei w niedzielę zobaczymy kapelę „Droga Do Nieba”, grającą muzykę z gatunku bluesa i rocka, a zaraz po niej wielką gwiazdę tegorocznych Dni Gminy Krzemieniewo, zespół De Mono z wokalistą Andrzejem Krzywym na czele.

Ostatnie miesiące to bardzo intensywny czas w działalności zespołu De Mono. Nowy wizerunek oraz intensywne prace nad kolejnymi projektami są bez wątpienia jednym z głównych powodów, aby pojawić się na występie zespołu! Stali fani z pewnością usłyszą doskonale znane przeboje w nowych aranżacjach, a osoby, które zobaczą zespół na żywo po raz pierwszy, z pewnością docenią energię płynącą od muzyków. Wieloletnie doświadczenie, tysiące wspólnych wspomnień i koncertów, a muzycy wciąż udowadniają, że w parze
z każdym kolejnym rokiem idzie jeszcze większa doza stylu
i dobrego smaku.

W trakcie Dni Gminy Krzemieniewo, które po raz pierwszy odbędą się na stadionie w Pawłowicach, na wszystkich przybyłych będzie też czekało mnóstwo dodatkowych atrakcji. Już teraz zapraszamy na 6 i 7 lipca. Będzie się działo!

Sponsor główny wydarzenia firma GAZ-SYSTEM https://www.gaz-system.pl/