W tym tygodniu odbyło się również bardzo ciekawe spotkanie z Natalią Fiebig, biegaczką i blogerką mieszkającą w Lesznie.

Pani Natalia na spotkaniu pt. "Uwaga! Bieganie uzależnia!" opowiedziała o narodzinach swojej pasji i o tym, jak z czasem się rozwinęła stając się znakomitym sposobem na życie.

Podkreślała między innymi, że dzięki bieganiu jest osobą lepiej zorganizowaną. Wcześniej wstaje, dokładnie planuje swój dzień, tydzień i weekend. 

Swoją pasją zaraziła również tatę, który także pojawił się na spotkaniu, a z którym wspólnie jeździ już na imprezy biegowe.

- Śmiejemy się, że rodzinna rywalizacja dodaje atrakcji. Nie chodzi jednak o wynik. My lubimy stanąć na starcie, zobaczyć te setki biegaczy obok nas, uśmiechać się do rywali, pokonywać dystans w pięknych plenerach albo w miastach. Jestem pewna, że nie zobaczyłabym tylu urokliwych miejsc gdyby nie bieganie

W trakcie spotkania w krzemieniewskiej bibliotece można było obejrzeć pamiątkowe medale przywiezione z wielu imprez biegowych w Polsce. 

Korzystając z okazji, że wśród przybyłych osób również nie zabrakło miłośnikow biegania, wymieniono się wspólnymi uwagami i doświadczeniami dotyczącymi tego sportu.

Z całą pewnością dobrej integracji środowiska biegowego w naszej okolicy posłuży też powstały niedawno przy naszym GCK "Klub Biegacza".

- Nie wyobrażam już sobie zrezygnować z frajdy jaką daje mi bieganie. Tak już teraz w moim życiu będzie. Rodzina, praca, bieganie. W takiej kolejności, ale i w takim komplecie - zapewnia biegaczka z Leszna.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i ... do zobaczenia na biegowych trasach!

Na głównym zdjęciu Natalia Fiebig z tatą. Źródło:www.fiebig.plGaleria zdjęć: