Ach! Co to były za urodziny! W sobotę 12 października 2019r obchodziliśmy 1 urodziny Klubu! Było wesoło, hucznie i radośnie. Ale zanim powiem jak było, to może przypomnę w wielkim skrócie historię powstania klubu... Dawno, dawno temu (no dobra może nie aż tak bardzo dawno, bo rok temu :)) w głowie Moniki zrodził się pomysł utworzenia klubu biegacza. Pomyśłała wtedy "...a może by tak pobiegać w grupie? Przecież przynosi to o wiele więcej korzyści niż truchtanie w pojedynkę". Takim o to sposobem w październiku doszło do pierwszego spotkania organizacyjnego. Pomysł spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Ok, to będziemy biegać, ale jak będziemy się nazywać? Wtedy to dopiero była burza mózgów, każdy rzucał swoje propozycje z których wybraliśmy tą jedną niepowtarzalną: Klub Biegacza "OD PONIEDZIAŁKU" Krzemieniewo. Świetne logo, którym jest leniwiec zaprojektowała dla nas Natalia Fiebig, przyjaciółka naszego klubu, na którą zawsze możemy liczyć, a bieg po górkach nie ma dla niej żadnej tajemnicy. Uwierzcie! Bieg z Natalią po górkach daje mocneego kooopaa :):) Do klubu należy kilkanaście osób, które spotykają się w każdy poniedziałek pokonując wspólnie z uśmiechem na twarzy kilka lub kilkanaście kilometrów po trasach należących do Gminy Krzemieniewo. Jesteśmy dla siebie ogromnym wsparciem i każdy z nas cieszy się z sukcesów pozostałych klubowiczów. Tworzymy jedną wspaniałą społeczność biegową i dzielimy się wspólną pasją. Ale żeby was nie zanudzać przejdźmy do urodzin, bo pewnie jesteście ciekawi jak było? Jakiś czas temu padł pomysł zorganizowania roczku klubu. Pomyślałam wtedy: "dlaczego nie?" Fajny pomysł, aby uczcić naszą rocznicę i powspominać co udało nam się zrealizować w ciągu tego roku. No to przygotowań czas, start! Urodziny postanowiliśmy zrobić w pięknej, malowniczej i jesiennej scenerii jeziora w Górznie, a dokładniej w wigwamie znajdującego się przy jeziorze. Każdy był odpowiedzialny za coś innego. Trzeba było zadbać o jedzenie, napoje, nagłośnienie oraz wiele innych rzeczy potrzebnych do zorganizowania imprezy. Kto był na urodzinach? Wszyscy klubowicze wraz ze swoimi rodzinami oraz zaroszeni goście: Pani Zastępczyni Wójta waz z mężem oraz niezastąpieni przyjaciele klubu Krzysztof Tumko z rodziną, Natalia Fiebig oraz Paula Kincel. Impreza rozpoczęła się o godzinie 19:00. Na początku głos zabrała Monika, która powitała wszystkich oraz powiedziała parę słów na temat klubu oraz swoich przemyśleniach dotyczących przebieganego roku. Następnie Pani Zastępczyni Wójta pogratulowała wszystkim wytrwałości w bieganiu i życzyła kolejnych sukcesów. Bardzo miłą niespodziankę przygotowała dla nas Monika, która zabrała wszystkie nasze zdjęcia z treningów oraz zawodów, i z pomocą Jacka stworzyli piękny filmik. Ale to nie koniec niespodzianek! każdy z biegaczy otrzymał dwa zdjęcia (jedno większe, drugie mniejsze), na których był zrobiony kolaż zdjęć z zawodów. Haaah!!! A żeby tego było mało, były również ogromne podziękowania i piękne kwiaty dla osób, które najbardziej angażują się w życie klubu: Martyny, Jacka, Natalii oraz Kasi Klich (żony naszego klubowicza- Radka). Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę :):) Były tańce i hulańce do późnych godzin nocnych :) A teraz pozwólcie, że przedstawię trochę swojej refleksji, jaki moim zdaniem był ten rok dla nas. Myślę, że te 365 dni były dla wszystkich wyjątkowymi dniami, jednak dla każdego z innego powodu. Jedni to właśnie dzięki wspólnym treningom wzmocnili w sobie samodyscyplinę i systematyczność, dla innych ten rok przyniósł pierwsze starty w zawodach, a inni z dumą mogą powiedzieć o sobie, że stali się półmaratończykami lub maratończykami. Wśród nas są też osoby, które z poczuciem humoru twierdzą, że udało się zrzucić parę zbędnych kilogramów :) cieszymy się :) Przez ten rok zdążyliśmy się poznać i zaprzyjaźnić. Każdy wspólny trening jest dla nas ogromną radością. Mam nadzieję, że i Wy dołączycie do naszego teamu i sami na własnej skórze przekonacie się, że jesteśmy JEDNĄ WIELKĄ BIEGOWĄ RODZINĄ!!! A na koniec chciałabym życzyć wszystkim, aby ten kolejny rok przyniósł każdemu realizację założonych celów, i abyśmy nigdy nie zatracili radości z biegania! Pamiętajcie, to ma być dla nas przyjemność !!!:) WIELU WYBIEGANYCH KILOMETRÓW!!! :):) by Martyna